KATEGORIE

Trufle paryskie i z migdałami

Trufle paryskie i z migdałami Gniewko zawijane są w folię o złotym i białym kolorze, a u podstawy naklejane jest „kółeczko” - naklejka. Takie produkty mogą być efektownym gadżetem reklamowym Państwa firmy lub miłym upominkiem adekwatnie scharakteryzowanym do obchodzonej uroczystości. Na indywidualnie zaprojektowanej naklejce możemy zamieścić każdy pomysł Państwa wyobraźni, np. logo firmy lub napis. Pomagamy w tworzeniu naklejek, jednak ich wygląd i motyw zależą tylko i wyłącznie od Państwa.

 

W 1 kg jest 64 - 66 sztuk trufli.

Ze względu na technologię produkcji, najmniejsze zlecenie na Trufle reklamowe i okolicznościowe to 27 kg.

Państwa zainteresowanie naszymi produktami i wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: biuro@gniewko-kluczewo.pl.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia przez Państwa etykiety, stworzonej przez naszych grafików. Nie przywłaszczamy sobie żadnych praw autorskich i znaków zastrzeżonych. Etykieta jest Państwa własnością, którą udostępniacie nam, tylko w celu wykonania zlecenia.

 

Jesteśmy na rynku krajowym jedynym producentem oferującym tak wysoki poziom personalizacji zamawianych produktów.

 

Życzymy owocnych spotkań biznesowych lub udanych imprez.

Cukierki trufle - prawdziwa historia


Legendarne trufle w czekoladzie mają ciekawą historię. Chociaż mówi się, że iż pierwsze trufle powstały pod koniec XIX wieku, to za ich twórcę częściej uznaje się francuskiego cukiernika i genialnego kucharza, Auguste Escoffiera, który wykorzystał błąd swojego pomocnika i z mieszanki czekolady oraz śmietanki stworzył pierwsze cukierki. Trufle więc powstały z przypadku, ale nasze wyroby to żaden przypadek. Doskonała receptura i proporcja składników sprawiają, iż tworzymy wyjątkowe trufle - słodycze na wyjątkowe okazje. O truflach i ich smaku możemy mówić godzinami, dla Państwa natomiast najważniejsze jest, iż wraz z zaprojektowanym opakowaniem czekoladki będą się prezentować znakomicie. Pasują do każdej okazji, spotkania biznesowego, akcji marketingowych czy jako typowy przysmak, oferowany np. w recepcji.

Trufle czekoladowe z migdałami


Poza klasycznym smakiem trufli oferujemy również te produkowane wraz z masą migdałową. To świetny sposób na urozmaicenie z klasą oferowanych trufli w czekoladzie. Klienci czy partnerzy biznesowi nie tylko docenią ich smak, ale dzięki spersonalizowanym opakowaniom na pewno lepiej Państwa zapamiętają. Docenią również dbałość o taki szczegół, jak specjalnie stworzone na potrzebę firmy i okoliczności trufle w czekoladzie z dodatkiem migdałów. Estetycznie zapakowane czekoladki trufle mogą być ofiarowane w ramach podziękowań, przez co będą mile wspominane w ramach swoistej słodkiej umowy. Cukierki w prezencie to końcu coś, czemu trudno się oprzeć.