Tradycyjny smak
Słodycze, wyroby reklamowe i okoliczościowe

Gniewko - producent słodyczy z Twoim logo - pyszne słodycze reklamowe, słodycze promocyjne, słodkie upominki.

Firma Gniewko z Kluczewa zajmuje się produkcją słodyczy reklamowych - wśród oferowanego asortymentu znajdują się takie smakołyki jak Krówki, Trufle i Śliwki w czekoladzie.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości wyrobów z czekolady, a wszystkie nasze produkty wytwarza się na bazie tradycyjnych, starannie opracowanych receptur. Przy produkcji naszych słodyczy reklamowych stosowane są tylko naturalne surowce, bez dodatku konserwantów.

Nasza receptura jest tak wyjątkowa, bo stworzono ją na bazie smaków dzieciństwa - dlatego słodycze reklamowe i inne produkty firmy Gniewko przypominają te tworzone przez naszych pradziadków.

Jako bezpośredni producent słodyczy reklamowych jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim korzystającym z naszej oferty Klientom najwyższą jakość produktów oraz ciągłość dostaw. Firma Gniewko Kluczewo - producent słodyczy reklamowych o wyjątkowym smaku!

Gniewko Kluczewo
Słodycze reklamowe – daj się zapamiętać podniebieniu klientów

Firmę można promować na wiele sposobów – poprzez ulotki czy plakaty, media społecznościowe, nietypowe akcje. Warto mieć świadomość, że to przede wszystkim oryginalne rozwiązania zaskakujące klientów sprawiają, że dana marka czy produkt zostają na długo zapamiętane.

Wszystkim przedsiębiorcom szukającym ciekawego sposobu na promocję swojego biznesu czy innego przedsięwzięcia z wielką przyjemnością przedstawiamy słodycze reklamowe. Co dokładnie kryje się pod tym pojęciem? Słodycze promocyjne to słodkie upominki dołączone do zakupów czy wzbogacające stanowisko na targach branżowych z pewnością zostaną docenione przez potencjalnych klientów. Proponowane przez markę Gniewko-Kluczewo słodycze firmowe są nie tylko atrakcyjnym nośnikiem komunikatu reklamowego, ale również smaczną przekąską wykonaną z wysokiej jakości składników. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówione słodycze firmowe były dopracowane w detalach. Wszystkie słodycze z logo firmy są opatrzone etykietą zaprojektowaną przez doświadczonych grafików.

img-section
Gniewko Kluczewo
Krówki reklamowe

Krówki Gniewko  mogą być efektownym gadżetem reklamowym Państwa firmy lub miłym upominkiem adekwatnie scharakteryzowanym do obchodzonej uroczystości. Na indywidualnie zaprojektowanej etykiecie możemy zamieścić każdy pomysł Państwa wyobraźni, np. logo i informacje dotyczące firmy lub zdjęcie, albo czarne kropki na czerwonym tle i wszystkie krówki będą biedronkami :) Pomagamy w tworzeniu etykiet, jednak ich wygląd i motyw zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji.

Jeden kilogram krówek Gniewko, to około 50 cukierków.

Cennik brutto projektu i wydruku małych partii etykiet (bez kosztów krówek):

1-5 kg
100 zł
6-10 kg
123 zł
11-15 kg
185 zł
16-20 kg
246 zł
21-25 kg
308 zł
26-30 kg
369 zł
31-40 kg
430 zł

Powyższy cennik jest kosztem brutto projektu i wydruku małych partii etykiet. Niskie nakłady etykiet wykonywane są na drukarce cyfrowej, która w porównaniu z maszyną drukarską ma ograniczenia techniczne, np. nie ma możliwości nadania koloru złota i srebra - wydruk jest imitacją tych kolorów, tak jak na wydrukach atramentowych.

W przypadku większych zamówień, wykonywanych na maszynie drukarskiej, całkowity koszt za przygotowanie matrycy i wydruk 15000 sztuk etykiet (dla około 300 kg krówek) wynosi 800 zł brutto (bez kosztów krówek). Zamówienie można złożyć na dowolną ilość krówek (w pełnych kilogramach), ale ilość etykiet oraz ich cena są stałe. Niewykorzystane etykiety oczywiście przechowujemy dla następnych transakcji lub na Państwa życzenie odsyłamy wraz z zamówieniem.

Życzymy owocnych spotkań biznesowych lub udanych imprez.

 

Krówki reklamowe, czyli słodki marketing

Naszą pasją są słodycze wysokiej jakości. Krówki produkujemy od 1983 roku i jesteśmy doświadczeni nie tylko w ich tworzeniu w różnych wariacjach smakowych, ale również w projektowaniu spersonalizowanych opakowań i papierków. Krówki firmowe to popularny i skuteczny sposób na uzupełnienie działań marketingowych przedsiębiorstwa, bez względu na reprezentowaną branżę. Krówki z logo Państwa firmy na pewno zapadną klientom w pamięci i będą się dobrze (słodko!) kojarzyć. Firmowy logotyp na krówkach świetnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych, różnego rodzaju inauguracjach czy jubileuszach. Zaproszeni goście natychmiast zwrócą na nie uwagę, a jeśli wybiorą Państwo oryginalny smak spośród dziewiętnastu oferowanych, to sukces krówek firmowych gwarantowany!

Krówki na zamówienie - na każdą okazję!

Nie tylko firmy korzystają z oferty krówek na zamówienie. Coraz częściej indywidualne opakowania jednego ze smaków dzieciństwa, jakim niewątpliwie są krówki, wybierają także nowożeńcy lub osoby obchodzące okrągłe rocznice urodzin. Wśród znajomych (a już na pewno ich dzieci!) taka niespodzianka sprawi, że organizowana impreza będzie niezapomniana. Krówki na zamówienie z etykietą własnego pomysłu dopełnią pozytywnych wrażeń związanych z świętowaną okazją. Tworzymy nasze wyroby z myślą właśnie o tych najważniejszych momentach w życiu, które muszą być idealne, a potem są słodko wspominane. Dlatego krówki reklamowe mogą również być ważnym elementem prywatnych okazji.Po wyborze metody druku i zaakceptowaniu kosztów produkcji krówek w reklamowych lub okolicznościowych etykietach, prosimy o przesłanie:

A
logo / zdjęcie z napisem
/ koncepcji etykiety
B
danych teleadresowych
C
wszelkich sugestii pomocnych przy projektowaniu etykiet

Kontakt
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami prosimy o kontakt.

Zamówienia można składać mailowo
od poniedziałku do piątku 8-16

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia przez Państwa etykiety, stworzonej przez naszych grafików. Nie przywłaszczamy sobie żadnych praw autorskich i znaków zastrzeżonych. Etykieta jest Państwa własnością, którą udostępniacie nam, tylko w celu wykonania zlecenia.


Krówki w 19-tu różnych smakach lub ich losowo wymieszaną kompozycję
img-tiles-product-1
Mleczne
img-tiles-product-2
Bakaliowe
img-tiles-product-3
Jabłkowo-cynamonowe
img-tiles-product-4
Jarzębinowe
img-tiles-product-5
Kokosowe
img-tiles-product-6
Makowe
img-tiles-product-7
Orzechowe
img-tiles-product-8
Rodzynkowe
img-tiles-product-9
Sezamkowe
img-tiles-product-10
Słonecznikowe
img-tiles-product-11
Śliwkowe
img-tiles-product-12
Adwokatki
img-tiles-product-13
Kakaowe
img-tiles-product-14
Kawowe
img-tiles-product-15
Czekoladowo miętowe
img-tiles-product-16
Rumowe
Gniewko Kluczewo
Trufle Paryskie i z migdałami

Trufle Paryskie i z migdałami Gniewko zawijane są w folię o złotym lub srebrnym kolorze, a u podstawy naklejane jest „kółeczko” - naklejka. Takie produkty mogą być efektownym gadżetem reklamowym Państwa firmy lub miłym upominkiem adekwatnie scharakteryzowanym do obchodzonej uroczystości. Na indywidualnie zaprojektowanej naklejce możemy zamieścić każdy pomysł Państwa wyobraźni, np. logo firmy lub napis. Pomagamy w tworzeniu naklejek, jednak ich wygląd i motyw zależą tylko i wyłącznie od Państwa.

W 1 kg jest 64 - 66 sztuk trufli.

Ze względu na technologię produkcji, najmniejsze zlecenie na Trufle reklamowe i okolicznościowe to 27 kg. Jesteśmy na rynku krajowym jedynym producentem oferującym tak wysoki poziom personalizacji zamawianych produktów.

Państwa zainteresowanie naszymi produktami i wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: biuro@gniewko-kluczewo.pl.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia przez Państwa etykiety, stworzonej przez naszych grafików. Nie przywłaszczamy sobie żadnych praw autorskich i znaków zastrzeżonych. Etykieta jest Państwa własnością, którą udostępniacie nam, tylko w celu wykonania zlecenia.

Życzymy owocnych spotkań biznesowych lub udanych imprez.

 

Cukierki trufle - prawdziwa historia

Legendarne trufle w czekoladzie mają ciekawą historię. Chociaż mówi się, że iż pierwsze trufle powstały pod koniec XIX wieku, to za ich twórcę częściej uznaje się francuskiego cukiernika i genialnego kucharza, Auguste Escoffiera, który wykorzystał błąd swojego pomocnika i z mieszanki czekolady oraz śmietanki stworzył pierwsze cukierki. Trufle więc powstały z przypadku, ale nasze wyroby, to żaden przypadek. Doskonała receptura i proporcja składników sprawiają, iż tworzymy wyjątkowe trufle - słodycze na wyjątkowe okazje, czy jako typowy przysmak, oferowany np. w recepcji.

Trufle czekoladowe z migdałami

Poza klasycznym smakiem trufli oferujemy również te produkowane na bazie białej czekolady z dodatkiem kostki migdałowej. To świetny sposób na urozmaicenie z klasą oferowanych trufli z czekolady deserowej. Klienci, czy partnerzy biznesowi nie tylko docenią ich smak, ale dzięki spersonalizowanym opakowaniom na pewno lepiej Państwa zapamiętają. Docenią również dbałość o taki szczegół, jak specjalnie stworzone na potrzebę firmy i okoliczności trufle w czekoladzie z dodatkiem migdałów. Estetycznie zapakowane czekoladki trufle mogą być ofiarowane w ramach podziękowań, przez co będą mile wspominane w ramach swoistej słodkiej umowy. Cukierki w prezencie, to w końcu coś, czemu trudno się oprzeć.


Kontakt
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami prosimy o kontakt.

Zamówienia można składać mailowo
od poniedziałku do piątku 8-16

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia przez Państwa etykiety, stworzonej przez naszych grafików. Nie przywłaszczamy sobie żadnych praw autorskich i znaków zastrzeżonych. Etykieta jest Państwa własnością, którą udostępniacie nam, tylko w celu wykonania zlecenia.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.