Śliwki w czekoladzie

Śliwki w czekoladzie Gniewko , to wyselekcjonowane suszone śliwki pokryte 55% czekoladą. Są pyszne i stanowią idealny poczęstunek podczas wizyty znajomych lub spotkania z rodziną. Śliwka nie jest ani galaretką, ani innym tworem podobnym do śliwki, lecz naturalnym, starannie umytym, podsuszonym oraz słodziutkim owocem.

Termin przydatności do spożycia wynosi 6 miesięcy od dnia produkcji.

Śliwki w czekoladzie wodzą na pokuszenie

Dojrzewająca w pełnym słońcu, a następnie starannie wysuszona, naturalna śliwka oblana prawdziwą czekoladą o wysokiej zawartości kakao. Czy można wyobrazić sobie większą rozkosz dla kubków smakowych? Wszystkim miłośnikom wysokiej jakości słodyczy z wielką satysfakcją przedstawiamy śliwki w czekoladzie – wyjątkowe produkty dla koneserów dobrego smaku. Śliwka w czekoladzie to produkt kultowy, który od lat obecny jest w polskich domach. W przeciwieństwie do wielu innych producentów słodyczy nie idziemy na skróty i nie proponujemy tańszych zamienników. Śliwki w czekoladzie zawierają w sobie naturalny owoc pozbawiony pestki i poddany suszeniu w odpowiednich warunkach. Śliwki z czekoladą dostępne są w dwóch opakowaniach zawierających 180 g lub 1 kg słodyczy. Śliwka w czekoladzie zamknięta w efektownym kartoniku będzie nie tylko doskonałym dodatkiem do popołudniowej kawy, ale również upominkiem, który osłodzi życie bliskiej osobie. Spróbuj naszych śliwek w czekoladzie i poznaj smak naturalnej przyjemności! 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.