KATEGORIE

Krówki reklamowe

Krówki Gniewko mogą być efektownym gadżetem reklamowym Państwa firmy lub miłym upominkiem adekwatnie scharakteryzowanym do obchodzonej uroczystości. Na indywidualnie zaprojektowanej etykiecie możemy zamieścić każdy pomysł Państwa wyobraźni, np. logo i informacje dotyczące firmy lub zdjęcie ślubne z napisem albo czarne kropki na czerwonym tle i wszystkie krówki będą biedronkami. Pomagamy w tworzeniu etykiet, jednak ich wygląd i motyw zależą tylko i wyłącznie od Państwa inwencji.

Jeden kilogram krówek Gniewko to około 50 cukierków.

Cennik brutto projektu i wydruku małych partii etykiet (bez kosztów krówek):

1 - 5 kg = 100 zł

6 - 10 kg = 123 zł

11 - 15 kg = 185 zł

16 - 20 kg = 246 zł

21 - 25 kg = 308 zł

26 - 30 kg = 369 zł

31 - 40 kg = 430 zł

Powyższy cennik jest kosztem brutto projektu i wydruku małych partii etykiet. Niskie nakłady etykiet wykonywane są na drukarce cyfrowej, która w porównaniu z maszyną drukarską ma ograniczenia techniczne, np. nie ma możliwości nadania koloru złota i srebra - wydruk jest imitacją tych kolorów, tak jak na wydrukach atramentowych.

W przypadku większych zamówień, wykonywanych na maszynie drukarskiej, całkowity koszt za przygotowanie matrycy i wydruk 15000 sztuk etykiet (dla około 300 kg krówek) wynosi 800 zł brutto (bez kosztów krówek). Zamówienie można złożyć na dowolną ilość krówek (w pełnych kilogramach), ale ilość etykiet oraz ich cena są stałe. Niewykorzystane etykiety oczywiście przechowujemy dla następnych transakcji lub na Państwa życzenie odsyłamy wraz z zamówieniem.

 

Po wyborze metody druku i zaakceptowaniu kosztów produkcji krówek w reklamowych lub okolicznościowych etykietach, prosimy o przesłanie:

a) logo / zdjęcie z napisem / koncepcji etykiety,

b) danych teleadresowych,

c) wszelkich sugestii pomocnych przy projektowaniu etykiet.

 

Państwa zainteresowanie naszymi produktami i wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: biuro@gniewko-kluczewo.pl.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych od dnia zatwierdzenia przez Państwa etykiety, stworzonej przez naszych grafików. Nie przywłaszczamy sobie żadnych praw autorskich i znaków zastrzeżonych. Etykieta jest Państwa własnością, którą udostępniacie nam, tylko w celu wykonania zlecenia.

 

Jesteśmy na rynku krajowym jedynym producentem oferującym tak wysoki poziom personalizacji zamawianych produktów.

Do etykiet reklamowo-okolicznościowych proponujemy krówki w 16-tu różnych smakach lub ich wymieszaną kompozycję:

1. Mleczne.

2. Bakaliowe.

3. Jabłkowo-cynamonowe.

4. Jarzębinowe.

5. Kokosowe.

6. Makowe.

7. Orzechowe.

8. Rodzynkowe.

9. Sezamkowe.

10. Słonecznikowe.

11. Śliwkowe.

12. Adwokatki.

13. Kakaowe.

14. Kawowe.

15. Czekoladowo-miętowe.

16. Rumowe.

 

Życzymy owocnych spotkań biznesowych lub udanych imprez.

Krówki reklamowe, czyli słodki marketing


Naszą pasją są słodycze najwyższej jakości. Krówki produkujemy od 1983 roku i jesteśmy doświadczeni nie tylko w ich tworzeniu w różnych wariacjach smakowych, ale również w projektowaniu spersonalizowanych opakowań i papierków. Krówki firmowe to popularny i skuteczny sposób na uzupełnienie działań marketingowych przedsiębiorstwa, bez względu na reprezentowaną branżę. Krówki z logo Państwa firmy na pewno zapadną klientom w pamięci i będą się dobrze (słodko!) kojarzyć. Firmowy logotyp na krówkach świetnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych, różnego rodzaju inauguracjach czy jubileuszach. Zaproszeni goście natychmiast zwrócą na nie uwagę, a jeśli wybiorą Państwo oryginalny smak spośród szesnastu oferowanych, to sukces krówek firmowych gwarantowany!

Krówki na zamówienie - na każdą okazję!


Nie tylko firmy korzystają z oferty krówek na zamówienie. Coraz częściej indywidualne opakowania jednego ze smaków dzieciństwa, jakim niewątpliwie są krówki, wybierają także nowożeńcy lub osoby obchodzące okrągłe rocznice urodzin. Wśród znajomych (a już na pewno ich dzieci!) taka niespodzianka sprawi, że organizowana impreza będzie niezapomniana. Krówki na zamówienie w szesnastu smakach z etykietą własnego pomysłu dopełnią pozytywnych wrażeń związanych z świętowaną okazją. Tworzymy nasze wyroby z myślą właśnie o tych najważniejszych momentach w życiu, które muszą być idealne, a potem są słodko wspominane. Dlatego krówki reklamowe mogą również być ważnym elementem prywatnych okazji.